Dárková karta
Aktivace dárkové karty

Dárková karta funguje jako elektronický voucher na libovolný počet bodů (od 250 bodů výše), platný po aktivaci v Tymián bistru, nejedná se o platební kartu nebo podobný prostředek. Hodnota dárková karty se rovná počtu bodů na kartě, 1 bod = 1 Kč.

Uplatnění dárkové karty

Pokud zákazník použije dárkovou kartu při nákupu v Tymián bistru, poníží se mu počet bodů na dárkové kartě o hodnotu nákupu v Kč. Pokud je počet bodů vyšší než hodnota nákupu, body zůstavají na kartě pro další užití, pokud je počet bodů nižší než hodnota nákupu, je nutné rozdíl doplatit hotově nebo platební kartou.

Platnost dárkové karty

Dárková karta je platná do doby vyčerpání všech bodů na příslušné kartě, nejdéle však jeden rok od aktivace dárkové karty. Poté je karta zablokována.

Kombinace s jinými slevami

Dárkovou kartu NELZE kombinovat s jinými nabídkami, akcemi a slevami.
Rovněž ji nelze kombinovat s věrnostní kartou Tymián bistra.

Převod na hotovost

Body na dárkové kartě NELZE vyplatit v hotovosti.

Přenositelnost kódu

Unikátní EAN kód na dárkové kartě NELZE opsat nebo načíst do mobilu. Pro uplatnění dárkové karty nutné ji mít fyzicky u sebe.

Provozovatel nenese zodpovědnost za ztrátu, zneužití nebo odcizení dárkové karty. Zakoupením dárkové karty zákazník prohlašuje, že se seznámil s těmito podmínkami užití dárkové karty a zavazuje se je dodržovat.

Tyto podmínky vydal provozovatel Tymián bistra, GLB gastro, s.r.o. IČ: 1749495. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv podmínky změnit bez udání důvodu.