Práce u nás

Práce v gastru podle nás

Co si budem‘, v gastru to je vždycky náročný. Snažíme se vytvořit takový podmínky pro to, abychom se nám pracovalo co nejlíp.

Dbáme na individuální přístup

Směny plánujeme podle požadavků každého z nás a samozřejmě potřeb provozu. Vždycky si však vycházíme vstříc, pokud to jde. Každý má jinej osobní lajf, tak na to bereme ohled.

Skvělá atmoška na směnách

Snažíme se o to, aby to u nás zaměstnanci měli rádi. Když bude panovat pohoda na směnách, pak se tu budou cítit dobře i naši zákazníci.

Pozice u nás

Barista

Obsluha bistra – barista. S úsměvem obsluhuje hosty, připravuje kafe a drinky, plac má pod palcem, aby byli všichni spokojení. Občas se vyfotí s kolegy na instáč. Není mu cizí udržovat pořádek a zodpovědně plní všechna nastavená pravidla. Výhodou je předchozí praxe v gastru, ale ani úplné nováčky rozhodně neodmítáme.

Kuchař

Kuchař nebo spíš nadšenec do vaření. Nemusí na to mít školu, stačí chuť a zájem o gastro. Připravuje od snídaní přes obědy až po odpolední snacky pro naše zákazníky. Má chuť zkoušet nové věci a zlepšovat se. Hodí se určitě odolnost vůči stresu a umět sem tam zaimprovizovat. Dodržuje hygienický pravidla a dbá na čistotu v kuchyni. Předchozí praxi uvítáme, ale podmínkou to není.

Chameleon

Float aka chameleon aka týpek nebo borka pro všechno. Ovládá to za barem, na place, ale rád přiskočí i v kuchyni. Pár takovýchto božích lidí máme v týmu také a jsme za ně rádi. Může být kdekoliv a zároveň má nejpestřejší náplň práce. Baví vás taky dělat různý věci a zlepšovat se ve všem? Ideální pozice pro vás!