Věrnostní program | Tymián karta

Vyzvedněte si kartu a registrujte se zde.

Sbírejte body za každý oběd a kávu u nás.

1 bod = 1 Kč sleva

13

Plastová karta

Vyzvedněte si u obsluhy novou kartu. Kód ze zadní strany následně vyfoťte nebo opište do registračního formuláře. Karta ihned platí.

10

Při každé návštěvě načtěte kartu

Sbírat body můžete hned, uplatňovat slevu však lze po úspěšné registraci.

13-6

Šetřete jednorázové obaly a získejte ještě více bodů

Přineste si pro svoji objednávku s sebou vlastní obal (krabičku, termohrnek na kávu) nebo využijte zálohovaný systém REKrabička a REkelímek, přičteme Vám navíc další 3 body.

11

Karta v mobilu

Vyzvedněte si u obsluhy v bistru unikátní kód. Ten vyfoťte nebo opište do registračního formuláře. Následně zvolíte zda chcete používat kartu v Apple nebo Google Wallet, či si Vám postačí, když si kód jednoduše sami opíšete do jiné aplikace (např. Stocard). Kód Vám ihned platí, kartu do Apple/Google Wallet zašleme do 48 hodin od registrace.

12

Sbírejte body za každý oběd

Za každý oběd z denního menu Vám přičteme 6 bodů, za každý kávový nápoj Vám přičteme 4 body.

14-3

Proměňte své body ve slevu

1 bod = 1 Kč sleva, můžete o ní požádat kdykoliv. Body na kartě platí 1 rok.

Časté dotazy

Registrace

Lze se registrovat i bez vyzvednutí karty? Nikoliv, je nutné si kartu nebo kód vyzvednout u obsluhy.

Mohu sbírat body ještě před registrací? Ano, karta je ihned aktivní. Pro čerpání bodů je ale nutná registrace.

Mohu mít zároveň plastovou kartu a kartu v mobilu? Standardně to možné není, dáváme na výběr buď plastovou nebo elektronickou kartu. Chcete-li i přesto mít takto obě verze karty na jeden bodový účet, stačí si opsat kód z plastové karty do aplikace pro správu věrnostních karet (např. Stocard). Pokud máte zájem o kartu v Apple Wallet nebo Google Wallet, zaregistrujte si prosím PLASTOVOU kartu a následně nám napište na info@tymianbistro.cz, z e-mailu, na který registrujete kartu a požádejte ještě digitální kartu navíc, zašleme Vám ji (bude mít totožný kód).

Mohu se registrovat přímo v bistru? Registrace musí proběhnout webovým formulářem, který zasílá ověřovací odkaz do Vašeho e-mailu. Pokud si nevíte rady, obsluha bistra Vám u nás s registrací pomůže. Vyplnit ji však musíte vy, stejně tak ověřit Váš e-mail.

Načítání karet sbíraní bodů

Za jaké produkty získám body? Za každý zakoupený pokrm z denního obědového menu (na místě i s sebou) získáte 6 bodů, za každý kávový nápoj 4 body. Pokud využijete místo jednorázového obalu s sebou zálohovaného systému REkrabička/REkelímek nebo si donesete vlastní krabičku či termohrnek, získáte 3 body navíc. Další body lze získat ve speciálních akcích a kampaních.

U stolu je nás víc, ale platíme každý zvlášť. Kdo získá body? Při rozdělování účtu lze vždy načíst na část účtu klidně jiná věrnostní karta. Každý tak může získat body za svoji útratu. Pokud načte kartu jen jeden z Vás, získá body za všechny.

Jak zjistím, kolik mám bodů? Při placení Vám zůstatek bodů na požádání sdělí obsluha. Bodový stav se rovněž automaticky tiskne na účtenku.

Zapomněl jsem kartu doma. Nestačí obsluze říct své jméno? Bohužel, obsluha z důvodu ochrany osobních údajů nemá přístup do databáze zákazníků, aby je mohla vyhledávat podle jména. Je tedy vždy nutné načíst nebo sdělit obsluze kód.

Uplatnění bodů

Jak uplatním body? Při platbě u obsluhy sdělte, že chcete uplatnit slevu. Obsluha ověří bodový stav a uplatní slevu do výše celkové částky účtu k platbě.

Jak dlouho platí body na kartě? Platnost bodů je 1 rok, s každým dalším nákupem se však platnost opět prodlouží.

Dostal jsem dárkovou kartu. Lze ji kombinovat se svou věrnostní kartou? Kombinace karet bohužel není možná,

Ztráta karty

Co dělat když ztratím kartu? Pomocí tohoto formuláře nejprve zablokujte kartu (budete telefonní číslo a email registrovaný ke kartě). Následně si vyzvedněte nový kód nebo kartu v bistru a opět pomocí tohoto formuláře kartu obnovte zadáním svých údajů a čísla nové karty. Body Vám převedeme do 48 hodin.

Zrušení účtu

Chci zrušit svoji účast ve věrnostním programu. To nás mrzí, ale nutit Vás nebudeme. Stačí vyplnit tento formulář a po ověření údajů Vám účet zrušíme a kartu zneplatníme do 48 hodin. Vaše údaje smažeme ze všech systémů.