Pronájem lounge

Plánujete vánoční večírek, oslavu narozenin nebo třeba pracovní školení? Využijte náš lounge až pro 25 lidí! Prostor se dá uzpůsobit Vašim představám, stejně tak jako občerstvení, výzdoba a servis. 

Variabilní prostor

Nábytek v lounge lze libovolně poskládat, přidat židle a stoly nebo naopak odebrat, aby to vyhovovalo Vašemu typu akce. Není problém si přinést vlastní výzdobu (vyjma jejího lepení přímo na stěny).

Vybavení

V lounge k dispozici máme projektor s HDMI vstupem, reproduktory, WiFi i flipchart.  

Podmínky pronájmu

Na všech okolnostech se společně domluvíme, aby servis, čas i vybavení bylo podle Vašich představ. Salonek pronajímáme zpravidla v rámci naší otevírací doby, v případě větších akcí se lze domluvit i na pronájem v době, kdy je bistro zavřeno (například v sobotu večer). 
Konzumace vlastního občerstvení je až na výjimky (jako je např. narozeninový dort) zakázána. Děkujeme za pochopení.

Pronájem od 0,-

Cena pronájmu se stanovuje individuálně podle typu akce, délky pronájmu a počtu osob. Pro akce s konzumací, kdy zaplníte celý lounge, se pronájem neplatí. Cenu pronájmu Vám na základě nezávazné poptávky obratem sdělíme.

Záloha a platba

Zálohu požadujeme u velkých akcí a rezervací, kdy se objednává dopředu individuální občerstvení. Platba probíhá po skončení akce v hotovosti nebo kartou. Firemní akce jako školení lze po domluvě platit na fakturu.

Prostor jen pro Vás

Lounge je oddělený od zbytku bistra, aby Vás nikdo nevyrušoval. Dopředu se domluvíme také na frekvenci obsluhy z naší strany.

POPTÁVKA LOUNGE

Pokud datum nelze zvolit, bohužel je již salonek zarezervován, nebo máme zavřeno
specifikujte prosím odkdy zhruba dokdy, případně čas na výzdobu nebo přípravu
Prosím popište nám zhruba účel pronájmu (školení/oslavy/akce apod.)
Máte nějaké požadavky na rozmístění, vybavení apod? Pokud nemáte nebo nevíte, přeskočte.
Budete konzumovat v rámci nabídky bistra nebo chcete připravit občerstvení na míru? Napište Vaši představu, poté se na tom blíže domluvíme